Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 603 68 68 60

O nas

Witamy na stronie firmy Total Turbo Service

Naprawa turbosprężarek

Nasza firma zajmuje się regeneracją oraz tuningiem turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych. Przez nasze ręce przeszły już różne turbosprężarki z województwa podkarpackiego, całej Polski oraz Europy - naszą specjalnością są te nowego typu ze sterowaniem elektronicznym. Specjalizujemy się także w turbinach nietypowych. Posiadamy własny transport turbosprężarek w takich miastach jak Krosno, Sanok, Jasło, Rzeszów oraz wiele innych.

Zajmujemy się również regeneracją (czyszczenie) wszystkich rodzajów filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR, katalizatorów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Działamy na polskim rynku od 2013 roku. Doświadczenie zdobywaliśmy przez 7 lat pracy w jednej z największych londyńskich firm zajmujących się regeneracją turbosprężarek. Największy nacisk kładziemy na jakość naszych usług oraz przystępne ceny. Na wszystkie regenerowane turbosprężarki, sterowniki elektroniczne oraz filtry cząstek stałych dajemy 24-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów.

Turbosprężarki

Total Turbo Service oferuje Państwu profesjonalne usługi regeneracji oraz tuningu turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dobrze wyposażony park maszynowy w urządzenia takie jak wyważarki dynamiczne oraz wysokoobrotowe, jak i doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników - to czynniki, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Naprawa turbosprężarek przeprowadzana jest szybko, ale z zachowaniem wszelkich standardów i norm polskich oraz europejskich. Dzięki temu zregenerowane turbosprężarki charakteryzuje powrót do dawnej jakości, zwiększona wydajność oraz trwałość. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą - gwarantujemy, że po regeneracji turbosprężarki będą mogły pracować jak fabrycznie nowe.