Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 603 68 68 60

O nas

Witamy na stronie firmy Total Turbo Service

Naprawa turbosprężarek

Nasza firma zajmuje się regeneracją oraz tuningiem turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych. Przez nasze ręce przeszły już różne turbosprężarki z województwa podkarpackiego, całej Polski oraz Europy - naszą specjalnością są te nowego typu ze sterowaniem elektronicznym. Specjalizujemy się także w turbinach nietypowych. Nasz zespół posiada szerokie doświadczenie w zakresie wymiany części i budowy turbosprężarki. Naprawa dotychczas używanej turbiny w naszej firmie gwarantuje przywrócenie wysokich parametrów porównywalnych z nowymi egzemplarzami. Posiadamy własny transport turbosprężarek w takich miastach jak Krosno, Sanok, Jasło, Rzeszów oraz wiele innych.

Zajmujemy się również regeneracją (czyszczenie) wszystkich rodzajów filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR, katalizatorów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Działamy na polskim rynku od 2013 roku. Doświadczenie zdobywaliśmy przez 7 lat pracy w jednej z największych londyńskich firm zajmujących się regeneracją turbosprężarek. Największy nacisk kładziemy na jakość naszych usług oraz przystępne ceny, aby turbo naprawa mogła być świadczona wszystkim klientom na tak samo wysokim poziomie. Na wszystkie regenerowane turbosprężarki, sterowniki elektroniczne oraz filtry cząstek stałych dajemy 24-miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów.

Fachowa naprawa turbosprężarki

Total Turbo Service oferuje Państwu profesjonalne usługi regeneracji oraz tuningu turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dobrze wyposażony park maszynowy w urządzenia takie jak wyważarki dynamiczne oraz wysokoobrotowe, jak i doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników - to czynniki, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Naprawa turbosprężarek przeprowadzana jest szybko, ale z zachowaniem wszelkich standardów i norm polskich oraz europejskich. Dzięki temu zregenerowane turbosprężarki charakteryzuje powrót do dawnej jakości, zwiększona wydajność oraz trwałość. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą - gwarantujemy, że po regeneracji turbosprężarki będą mogły pracować jak fabrycznie nowe.