Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 603 68 68 60

Regeneracja DPF, FAP, SCR

Regeneracja oraz czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR oraz katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych

W związku z rozwojem firmy, nasz park maszynowy został powiększony o kolejne urządzenie – linię technologiczną dedykowaną do czyszczenia filtrów DPF, FAP oraz SCR. Urządzenie umożliwia profesjonalną regenerację filtrów zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych, autobusów itp.

 

- Nie wypalamy filtrów!

- Nie wycinamy filtrów!

- Nie spawamy filtrów!

- Nie wymieniamy wkładów!

- Nie stosujemy chemii szkodliwej dla filtrów!

- Regenerujemy wszystkie rodzaje filtrów DPF!

- Czas wykonania usługi to ok. 2 godziny!

- Gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów!

 

Regeneracja filtrów odbywa się na najnowocześniejszej maszynie tego typu na świecie.

Z upływem czasu w każdym samochodzie dochodzi do zatkania filtra. Dotychczasowa praktyka często polegała na wycinaniu zatkanego DPF-a z samochodu. Wiązało się to ze sporymi kosztami, a także utratą homologacji - samochód z wyciętym DPF-em, zgodnie z obowiązującymi przepisami nie może poruszać się po drodze. Wypalanie i rozcinanie filtra cząstek stałych to całkowicie nieskuteczna metoda regeneracji, ponieważ nie usuwa z wnętrza filtra nagromadzonych popiołów, a ponadto narusza jego strukturę, może powodować uszkodzenie monolitu i – podobnie jak wycięcie – może być powodem utraty homologacji. W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o zmianie przepisów w tej kwestii i prowadzeniu dokładniejszych kontroli stanu filtrów oraz surowych kar za wszelkie niedozwolone modyfikacje. Proces regeneracji DPF-a pozwala przywrócić jego sprawność do pierwotnego stanu, wiąże się z mniejszymi kosztami niż jego wycięcie, a dodatkowo nie naraża nas na ewentualne konsekwencje prawne.

Oferujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny!
Możliwy bezpłaty dowóz prawie całe województwo podkarpackie: Krosno, Rzeszów, Sanok, Jasło, Biecz i okolice.

 

Szczegółowe informacje na www.regeneracja-dpf.eu